Aurora workshop

Dátum: 4. Nov - 4. Nov
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Prezentacia Aurora ergonomickeho nosica vyrobeneho vyhradne zo satiek. Moznost vyskusat nosice vo velkosti baby (cca od 5 m. do 14m.) a toddler (cca. od 14 m. do 3 rokov). Po cely cas prezentaciu vedie majitelka nosica, ktora vas oboznami s kazdym jednym popruhom, sponou od A po Z :). Vas zaujem (iba skutocny) prosim napitse do komentu, workshop je ZADARMO!

Megismerkedhettek Aurora ergonomikus hordozonkkal, amely kizarolag szovott kendobol keszul. Lehetosegetek lesz mindket meretunket kiprobalni baby (kb. 5 honapos kortol- 14 honapos korig) illetve toddler (kb. 14 h. -3 eves korig). Az egesz workshopot Aurora hordozo megalmodoja vezeti majd, aki segit a beallitasokban es elmondja az osszes szukseges informaciot a hordozorol. Ha iszeretnel te is reszt venni, kerlek kommentben jelezd, a workshop INGYENES!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.