Do Mexika s filozofickou fakultou

Dátum:10. Nov - 10. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Pozývame vás na prednášku organizovanú v rámci Týždňa vedy a techniky Filozofickou fakultou UCM v Trnave. 

Adam Uhnák vám predstaví Mexiko z pohľadu etnológa v terénne. Reč bude o tom, či mexické turistické projekty z uplynulých pätnástich rokov zvýšili kvalitu života bežnej populácii, no aj o každodenných situáciách, ktoré sa stávajú súčasťou pracovných ciest v špecifickom kultúrnom priestore. Prednáška je vhodná pre každého, kto sa chce o Mexiku dozvedieť viac a spoznať odborné aktivity Katedry etnológie a mimoeurópskych štúdií UCM v Trnave.

štvrtok/10/november
začiatok/19:00
vstup/voľný

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

BERLINER / Dočasný kultúrny priestor sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať do otvorenia kultúrneho centra Malý Berlín.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.