IShorts: O zvieratách a ľuďoch

Dátum:22. Nov - 22. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Niekedy jeme my ich, niekedy oni nás, inokedy sú nám bližšie ako ľudia. Nemé tváre, ktoré nás neodmysliteľne sprevádzajú životom. Či už ako parťáci, alebo ako trojchodové menu, vždy sú jeho súčasťou. A práve na túto tému je pásmo kraťasov O zvieratách a ľuďoch. Príďte sa pozrieť, ako sa na zvieratá pozerajú filmári z celého sveta! 

utorok/22/október
začiatok/19:00
vstupné/3 eurá

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

BERLINER / Dočasný kultúrny priestor sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať do otvorenia kultúrneho centra Malý Berlín.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.