Puding pani Elvisovej

Dátum:18. Nov - 18. Nov
Miesto:Trenčín
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Puding pani Elvisovej (PPE) je slovenská elektro-indie-popová kapela v zložení Slivka (spev), Miloš (bicie), Pino (klávesy), Viliam (basgitara) a Dalibor (vibrafón). V máji 2015 skupina vydala svoj nový, v poradí štvrtý album „Tektonická platňa“ a obehla slovenské kluby v rámci vypredaného Ľudovít Tour spolu s kapelou Billy Barman. Album vyšiel aj na vinyle a obsahuje single Prúdy Láv, Spev Sirén a SISISISI, ku ktorému kapela natočila aj vtipný retro videoklip. Vo februári kapela zverejnila video ku ďalšiemu singlu s názvom Basová Pasca a absolvovala jarné české turné s kapelou Chiki Liki Tu-a.

PPE oslavuje 20 rokov na scéne, skupina vznikla v roku 1995 v Košiciach a okrem Tektonickej Platne má na konte ďalšie 3 albumy Automati (2004), Play/Pause/Eject (2007) a π (2010). Medzi najznámejšie skladby patria Gramatika, Hopa-hopa, Mladí Chemici či Milošove meniny.

V rokoch 2010-2012 získali PPE na Radio_Head Awards trikrát za sebou ocenenie Najlepšia koncertná kapela roka, v roku 2011 s pesničkou Astoria aj Singel roka. Kapela odohrala množstvo koncertov u nás aj v zahraničí a je stabilným hosťom najväčších slovenských festivalov ako Pohoda, Grape či Žákovic Open, ale vystúpila aj na Colours of Ostrava, Rock for People, Sziget, EuropaVox, či TransMusicales Rennes.

TOUR DATES

16. 11. Prešov - Wave klub
17. 11. Košice - Tabačka
18. 11. Trenčín - klub Lúč

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.