HoryZonty (After Party - DJ TAPE & DJ TWIST)

Dátum:11. Nov - 11. Nov
Miesto:Trenčín
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

DJ TAPE & DJ TWIST

Dj TAPE sa venuje hudbe viac ako 13 rokov a v jeho setoch preferuje hlavne OldSchool Hip Hop a Funk. Je možné ho počuť na rôznych hiphopvých festivaloch a párty. Mal možnosť hrať pri menách ako Dj Wich, Vec, Kontrafakt, Moja Reč, Prago Union, DMS, Pil C, Separ, Strapo, Ektor, Tono S, H16 a mnoho, mnoho ďalších zo slovenskej a českej hiphopovej smotánky. Je zakladatelom párty Old School vs. New School.

Dj TWIST vlastným menom Tomáš Chorvát je členom trenčianskeho bookingu TNT_Crew.K elektronickej hudbe sa dostal v roku 2005 kupovaním rôznych časopisov o hudbe.O rok neskôr sa rozhodol zadovážiť si svoje Technicsy.Tak začal doma trénovať a zdokonaľovať sa v mixovaní.Spočiatku sa venoval čisto len Minimalu a jeho odnožiam,potom prislo aj Techno,DrumNBass a nakoniec aj DubStep.Prvý krát sa postavil za gramofony v dnes už neexistujúcom klube LeeLoo Station v Trenčíne.Potom začal hrávať v miestnych kluboch a aj v mestách v širokom okolí.Zahral si v kluboch ako SubClub,KlubDole,KC Dunaj,na festivale BeeFree a v kluboch v CZ.V júni 2013 dostal pozvanie zahrať si v drumnbassovej show SIGNAII_FM na Rádiu_FM po ktorej odvysielaní mal pozitívne ohlasy.Pri hraní kladie veľký dôraz technickému prevedeniu mixingu,prácu s publikom a takisto aj výberu trackov.Doteraz zostal verný Houseu a DrumNBassu.

Klib Lúč

22:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.