Konferencia o mýtoch v riadení

Dátum:15. Dec - 15. Dec
Miesto:Liptovský Mikuláš
Kategória: Osobný rozvoj , Práca, podnikanie , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Pozývame vás na unikátnu celoslovenskú konferenciu pre všetkých, ktorí vedú ľudí a ocitajú sa na križovatke rozhodnutí každý deň.

**Termín a miesto konania:**
Wellness hotel Grand**** Jasná, Nízke Tatry
štvrtok, 15. decembra 2016

Na konferencii chceme spájať príjemné s užitočným a okrem odborného programu konferencie účastníkom prinášame aj nezabudnuteľný zážitok z pobytu v Nízkych Tatrách!

**Cieľ konferencie:**
Cieľom konferencie O mýtoch v riadení ...alebo otvorená diskusia na manažérskej križovatke je priniesť reálny pohľad na leadership, manažérske riadenie, implementáciu fungujúcich a nefungujúcich nástrojov pre napredovanie firmy. Chceme rozpútať diskusiu o dilemách teórie a praxe vedenia ľudí a venovať sa aj kontroverzným témam, ktoré zostávajú tabu.

Dotkneme sa využívania koučingu a predpokladom pre jeho efektívne nastavenie. Prinesieme Vám reálne informácie o korupcii vo firmách, budeme riešiť témy vyvíjania neprimeraného tlaku na vyššie obraty a zisky firiem za cenu straty lojality zamestnancov.

Zaoberať sa budeme aj budovaním firmy ako sociálneho systému s ekonomickým výsledkom, skutočnou motiváciou zamestnancov, ktorej podstata nie je vo finančnom ohodnotení.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.