Zážitkový tanatologický workshop

Dátum:11. Nov - 11. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Smrť, hoci je jednou z najprirodzenejších súčastí nášho života, je v našej kultúre často tabuizovaná a vzbudzuje negatívne pocity, ba až hrôzu...je to ale potrebné?
SAŠAP v spolupráci s Psychologickým klubom UCM si pre Vás pripravili ďalší unikátny zážitkový workshop, tentokrát týkajúci sa tanatologických aktivít. Workshop je realizovaný pod vedením Matúša Adamkoviča, ktorý je interným doktorandom všeobecnej a experimentálnej psychológie na Ips FF PU. 
Cieľom workshopu je demonštrovať a umožniť participantom zažiť niektoré aktivity konfrontácie so smrťou, úprimne popremýšľať o vlastnom živote a svojich hodnotách. To všetko v bezpečnom prostredí, avšak pod heslom „zážitok nemusí byť pozitívny, stačí, že je intenzívny“. Cieľová skupina nie je obmedzená na študentov psychológie.
Upozornenie: Participácia na takomto type aktivít nemusí byť vhodná pre každého. Preto, prosím, svoju potenciálnu účasť vopred dôkladne zvážte.

Praktické informácie:
Dátum: 11. 11. 2016
Čas: 10:00 a 13:00 (workshop bude realizovaný dvakrát, máte tak možnosť výberu preferovaného času až do naplnenia kapacity)
Miesto: FF UCM, Miestnosť H.1.10
Počet účastníkov na jednu skupinu je 8 -13. Účasť je teda limitovaná a účastníci budú vybratí podľa poradia prihlásenia. Registrácia je možná do 7. 11. 2016
Cena: 12e / 10e člen SAŠAP
Prihlásiť sa môžete na trnava@sasap.sk. Do emailu, prosím, uveďte Vaše meno a priezvisko a Vami preferovaný čas workshopu. Vaša rezervácia je platná až po obdržaní potvrdzujúceho emailu.

Kontaktná osoba:
Martina Petríková
m.pe3kova@zoznam.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.