Jama nightmare #3

Dátum: 9. Nov - 9. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Je už dobre známou vecou, že naša Jama priťahuje temné sily. A to najmä v období okolo Halloweenu ! Vedeli ste napríklad o tom, že pred dvoma rokmi bola v budove školy zavraždená študentka ? A pred rokom sa zasa študenti nainfikovali zombie vírusom ? 

Vďaka šikovným študentom všetko dobre dopadlo a prežili takmer všetci. No ak si myslíte, že tento rok ste v bezpečí ... ste na veľkom omyle ! Tento rok si dávajú rande v jame všetci najlepší hororoví zabijaci. Ak vedľa vás na prednáške bude sediet freddy krueger či bábika Chucky, tak sa vôbec nečudujte. My vieme že chystajú niečo hrozné a táto Killer party sa nezaobíde bez teba ! 

Event Squad s novými posilami si pre vás aj tento rok pripravil obľúbené halloweenske podujatie Jama nightmare. Je to už tretí ročník a ak ho prežijeme, bude ... počkaj si... le-gen-dárny ! 
Super hudba, sezónne chuťovky, jedinečná atmosféra a súťaže a hry v tmavých chodbách jami pre tímy aj jednotlivcov.

Takže všetci psychopati, násilníci, sérioví vrahovia, vražedné bábiky a maniaci sú srdečne vítaní. Ukáž sa na akcií ako tvoj obľúbení zabijak a odmena ťa neminie !

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.