Večer inšpiratívnych osobností :: Peter Schutz

Dátum:24. Nov - 24. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Večer inšpiratívnych osobností :: Peter Schutz

Uč sa od úspešných. Inšpiruj sa ich príbehmi a zmeň s nami svet k lepšiemu. V spolupráci s Novou Generáciou sme pre teba pripravili pravidelné večery inšpiratívnych osobností. Čaká ťa množstvo zaujímavých príbehov, úspešní ľudia a podnetné diskusie.

Tentokrát vám svoj príbeh a skúsenosti vyrozpráva novinár a politický komentátor - Peter Schutz.

KEDY: vo štvrtok 24. októbra o 18:00
KDE: v HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
VSTUP: voľný

---> nezabudni odoberať naše novinky a info o podujatiach na www.halmicaffe.sk/newsletter :)

Peter Schutz
Je slovenský novinár a politický komentátor. Je autorom značného počtu komentárov, kritických k súčasnej slovenskej politickej realite. Začínal v r. 1990 v týždenníku Košická akcia. Neskôr bol reportérom týždenníka Občianské fórum a dopisovateľom Lidových novin. V priebehu roka 1992 vystriedal ako redaktor viac pražských redakcií – Občanský deník, Telegraf a Prostor. Ako externý komentátor prispieval, a občasne prispieva dodnes, v Respekte. V r. 1992 sa stal spoluzakladateľom týždenníka Domino efekt, kde pôsobil ako editor a šéfredaktor až do r. 1997. Neskôr bol externým spolupracovníkom v DF. Komentátor, Telegrafe a Lidových novin.

V súčasnosti publikuje v denníkoch SME a Korzár. V košickej TV Naša moderuje raz za týždeň politickú debatu Simultánka a je externým komentátorom týždenníka Týždeň.

Jeho stĺpčeky a komentáre nájdete na
http://www.sme.sk/aut/105/peter-schutz

Tešíme sa na teba. :)

Chceš dostávať informácie o našich koncertoch v predstihu? Prihlás sa na www.halmicaffe.sk/newsletter a neunikne ti žiadna naša novinka!

Miesto konania podujatia: HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
Dátum začiatku podujatia: 24. Novembra 2016 18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.