Máša a Medveď na ľade 2016 - Spišská Nová Ves

Dátum:16. Nov - 16. Nov
Miesto:Spišská Nová Ves
Kategória: Deti a rodina , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Šou, ktorá spustila na Slovensku nevídaný ošiaľ sa pre enormný záujem fanúšikov vracia!

Nenechajte si ujsť ďalšie predstavenia ľadovej šou, ktorú v minulom roku navštívilo viac ako 55 000 spokojných divákov. Prežite očarujúce ľadové dobrodružstvo na vlastnej koži.

Korčuliari, akrobati aj tanečníci sa vám znova predstavia v príbehu, ktorý pobláznil tisíce malých fanúšikov, ale aj ich rodičov. Čakajú vás obľúbení vlci, ktorí znova prídu na svojej sanitke, uvidíte aj napínavý súboj medveďa Míšu a medveďa Svalovca o priazeň medvedice, a samozrejme nezbednú Mášu, ktorá sa ako vždy bude snažiť všetkým pomôcť. Príbeh doplnia divákmi veľmi obľúbené piesne, ktoré pri príležitosti minuloročného turné vyšli aj na CD. Piesne si teda môžete vypočuť už doma a na predstavení si tak zaspievať spolu s Mášou, medveďom, vlkmi aj ďalšími zvieratkam

Zimný štadión, Elektrárenské námestie, 052 01 Spišská Nová Ves
16.11.2016 17:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.