Divadlo Aréna - Írska kliatba

Dátum:14. Nov - 14. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Veľkú komédiu o malých problémoch Írska kliatba uvedie bratislavské divadlo Aréna 14. novembra o 19:00 hod. v Kunsthalle/Hale umenia. Diváci sa majú naozaj na čo tešiť, a to nielen na predstavenie, ale aj na skvelé herecké obsadenie. Braňo Deák stvárňuje Ricka Baldwina, Ján Jackuliak Josepha Flahertyho, Marek Majeský Stephena Fitzgeralda, Martin Mňahončák Kevina Shaunessyho a Juraj Loj Keirana Rileyho.

Ide o príbeh piatich mužov, ktorých životné osudy poznačil „chúlostivý“ fyzický hendikep. Stretávajú sa u kňaza Kevina, aby sa rozprávali o tom, čo ich najviac trápi. Všetci bojujú s rovnakým komplexom malého prirodzenia. Autor Martin Casella prináša podobenstvo o „vyvolenom“ írskom národe, ktorého mužskí príslušníci trpia tzv. írskou kliatbou, t. j. nedostatočnou veľkosťou mužskej pýchy.

Inscenácia nie je vhodná pre divákov mladších ako 18 rokov.

Vstupné: 19 € v predpredaji/21 € na mieste

Miesto konania podujatia: Kunsthalle / Hala umenia Košice, Rumanova 1, Košice
Dátum začiatku podujatia: 14. Novembra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.