Košice Fashion week

Dátum: 7. Nov - 13. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Hobby, remeslá, tvorivé dielne , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

SAVE THE DATE, Kosice fashion week príchádza už od 7. 11. 2016 do 13. 11. 2016

Mesto Košice sa za štyri roky stalo významným centrom kultúrneho diania vo Východoeurópskom regióne. Uplynulé ročníky Košice Fashion Week dokázali, že Košice sú nielen mestom kultúry, ale i módy.

Spoločne s mestom Košice a K13 sa nám úspešne darí napĺňať ciele, s ktorými sme do projektu vstupovali. V rámci Košice Fashion Week úspešne prezentujeme slovenské návrhárske špčky a podporujeme začínajúcích mladých umelcov. Projekt svojim návštevníkom ponúka taktiež výber zahraničnej módy a rozvíja spoluprácu štátov V4.

Košice sa vďaka KFW zaradili medzi svetové metropole, v ktorých je týždeň módy významnou kultúrno-spoločenskou udalosťou.

Tešíme sa na vás.
Program a vstupenky budou k dispozici během pár týdnů!

Miesto konania podujatia: Košice Fashion Week, Kulturpark, Košice
Vstupenky: http://kosicefashionweek.com/
Dátum začiatku podujatia: 7. Novembra 2016 11:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.