4 roky v Číne

Dátum: 9. Nov - 9. Nov
Miesto:Spišská Nová Ves
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Prednáška Zdena Brnoliaka, ktorý v Číne strávil 4 roky a mal možnosť vidieť tamojší život aj za oponou turistického ruchu.
Množstvo autentických fotografií a videí sprevádzaných zaujímavým rozprávaním, cez ktoré nahliadnete do ázijskej duše, života bežných ľudí, tradícií a odlišnej kultúry.
Cez grilovaných švábov a cestovaní po ryžových poliach sa dostanete aj k výstupom na 7000m vysoké hory, k zážitkom z pracovných porád v saunách kúpeľov, poľovanie a jedenie opíc, absolvovanie Čínskej autoškoly a veľa, veľa iného...

Miesto konania podujatia: Čajovňa Alchýmka, Letná 63, Spišská Nová Ves
Dátum začiatku podujatia: 9. Novembra 2016 18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.