4 Dohody - Jaroslav Dušek

Dátum: 6. Nov - 6. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Divadlo, literatúra , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Kniha od Dona Miguela Ruiza - 4 Dohody je tak pôsobivé čítanie, že inšpirovala aj improvizátora Jaroslava Dušeka, ktorý na jej motívy vytvoril unikátne predstavenie svojho druhu plné dôvtipu, humoru a múdreho slova. Ide o zrozumiteľný preklad jednoduchej starej Toltéckej múdrosti do jazyka človeka súčasnej doby, ktorý mnohokrát bojuje sám so sebou v podobe hry myseľ versus srdce, alebo inak, prežívanie zbytočného utrpenia voči láskyplnej vnútornej slobode.
Ůsmevná, ľahká forma divadelnej reči opierajúca sa o príklady z každodenného života sa nebadane dostáva pod kožu a zanecháva stopy vedúce k otvorenejšiemu mysleniu pri pohľade na šťastný život. Dušek nám cez prežívanie vlastnej božskej i ľudskej prítomnosti umožní počas predstavenia zamyslieť sa nad tou našou…

autor textu: shavie pierko

Miesto konania podujatia: Historicka Radnica Mesta Kosice, Košice
Vstupenky: http://www.mickosice.sk/
Dátum začiatku podujatia: 6. Novembra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.