Vráťme Košiciam hádzanú!

Dátum: 5. Nov - 5. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Košice sa opäť stanú dejiskom svetovej hádzanej. Zverenci trénera Martina Liptáka privítajú v košickej Steel aréne mimoriadne atraktívneho súpera, predstaviteľa kvalitnej severskej hádzanej, účastníka MS, ME ale aj olympíjskych hier a azda jeden z najslávnejších tímov hádzanárskej histórie a súčasnosti - tím Švédska.

V rámci motta "Vráťme Košiciam hádzanú!" sa pripravujú aj rôzne sprievodné akcie ako napríklad nábor detí na hádzanú za účasti slovenských reprezentantov, turnaje v minihádzanej alebo zápas košických dorastencov v Steel Aréne, ktoré by mali pomôcť opäť naštartovať hádzanú v Košiciach.

Miesto konania podujatia: STEEL Aréna /official/, Nerudova 12, Košice
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=65224
Dátum začiatku podujatia: 5. Novembra 2016 18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.