Koncert :: Dominik N3O Varchola

Dátum: 4. Nov - 4. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Stráviť piatkový večer pri príjemnom hudobnom koncerte je vždy skvelý nápad. Začiatkom novembra ťa preto pozývame na koncert Dominika Varcholu, ktorý vo svojich piesňach oslavuje krásu sveta a prírody, kritizuje neduhy spoločnosti a tiež motivuje a inšpiruje poslucháčov k šťastnému žitiu.

---> nezabudni odoberať naše novinky a info o podujatiach na www.halmicaffe.sk/newsletter :)

KEDY: v piatok 4. novembra o 19:00
KDE: v HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
VSTUPNÉ: 4 €

Dominik Varchola
Známy pod prezývkou N3O prešiel na svojom hudobnom chodníku rôznymi oblasťami. S vlastnou tvorbou začínal repovaním na ulici, postupne prechádzal vystúpeniami s repovou skupinou Allegoria, sólo vystúpeniami v štýle reggae s rôznymi DJmi, pôsobil s kapelou MedJam band a N3O Akustika, kde sa jeho tvorba stretávala s rôznymi žánrami. Jeho doterajšia tvorba je zaznamenaná na 4 albumoch. V prítomnosti hráva sám s gitarou, alebo si na koncerty pozýva hostí.

Viac o Dominikovi nájdete na:
https://www.facebook.com/N3Odkaz
https://soundcloud.com/n3odkaz/sets
http://youtube.com/user/domin3o (YouTube)

Tešíme sa teba. :)

Ešte nie si v našom newsletteri? Neváhaj sa prihlásiť a získaš tak bezplatný odber našich noviniek: www.halmicaffe.sk/newsletter

Miesto konania podujatia: HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
Dátum začiatku podujatia: 4. Novembra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.