Modré hory /SK/ & WWW Neurobeat + FAJT /CZ/

Dátum: 4. Nov - 4. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Otvrárací dvojkoncert úvodného ročníka LiKE / festivalu súčasnej literatúry Košice.

WWW – legenda českej hiphopovej scény. Ich hudba obsahuje útržky beatov postupov, industriálne zvuky a elektronické štruktúry v kombinácii s výbornými textami Lubomíra Týplta. WWW tentoraz zahrá na jednom pódiu s avantgardným hudobníkom, neortodoxným bubeníkom, exčlenom brnenskej skupiny Dunaj, hudobným aranžérom a producentom európskeho významu Pavlom Fajtom.

Modré hory sú nekonformný projekt dvojice raperov Lyrika a Beneho. Miesto excentrického rapu zaujmú svojou civilnosťou a autentickosťou.

Obe formácie popri svojej literárnej textovosti zaručujú veľký žúr!

VSTUP na dvojkoncert: predpredaj 7 EUR, na mieste 9 EUR.

Miesto konania podujatia: Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice
Dátum začiatku podujatia: 4. Novembra 2016 20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.