Andrej Bán v košickom Artfore

Dátum:25. Oct - 25. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy , Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Pozývame vás na prezentáciu novej knihy novinára a fotografa Andreja Bána v utorok 25. októbra od 19:00 v priestoroch košického kníhkupectva Artforum na Mlynskej ulici.
S Andrejom príde Braňo Tichý, riaditeľ neziskovej organizácie Človek v ohrození a budú hovoriť o knihe a o konfliktných zónach, kam jazdil Andrej ako reportér a fotograf, ale aj ako humanitárny pracovník Človeka v ohrození.
Braňo povie o tom, čo robí dnes a o prepojení neziskovej organizácie so svetom médií prostredníctvom reportáží, fotografií a dokumentárnych filmov, napríklad aj vo festivale Jeden svet.
Fotograf Andrej Bán vo svojej knihe prináša 82 čiernobielych dokumentárnych fotografií z 25 krajín, ktoré navštívil počas uplynulých 25 rokov.
Za podpory vydavateľstva Slovart a neziskovej organizácie Človek v ohrození.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Miesto konania podujatia: Kníhkupectvo Artforum Košice, Mlynská 4, Košice
Dátum začiatku podujatia: 25. Októbra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.