Improliga XVII

Dátum: 9. Nov - 9. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Príďte sa výborne zabaviť a vezmite so sebou aj priateľov. Jesenná Improliga je tu!

streda/9/november
začiatok/19:00
vstupné/2 eurá.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

IMPROLIGA je súťaž v divadelnej improvizácii 2 - 3 členných tímov. Tí si žrebujú tému (alebo napr. aj žáner), na ktorý musia tri minúty improvizovať. Vzniká pri tom veľa zábavných scénok a situácií.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

REGISTRÁCIA SÚŤAŽIACICH bude prebiehať od 18:30. V backstagi bude pre tímy pripravené občerstvenie. Mimotrnavským preplatíme cestu alebo jej časť. Aby sme predišli problémom, ozvite sa nám čím skôr.

Improligu v Trnave Vám prináša OZ Publikum.sk. Za podporu ďakujeme mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, mesto Trnava, Trnavsko.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.