Cestovateľské kino: Transsibírska magistrála @Kino Hviezda

Dátum:16. Nov - 16. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Vlaková legenda a cesta, ktorú treba zažiť aspoň raz za život! Transsibírska magistrála je nevšedné cestovateľské dobrodružstvo odohrávajúce sa na koľajniciach krížujúcich najdôležitejšie mestá Ruska, nedotknutú prírodu Mongolska, pestrý Peking aj legendárny Čínsky múr. Spoznajte skryté krásy východnej Európy aj Ázie so zohraným cestovateľským duom Martinom Navrátilom a Martou Rajkovskou, ktorí nám priblížia a ukážu všetko, čo sa počas pobytu v “hoteli” na kolesách dá zažiť. 

Martin Navrátil a Marta Rajková
je duo, ktoré svoje cestovateľské zážitky nielen žije, ale o nich aj píše a hovorí. Zo svojich ciest publikuje články, uverejňuje fotografie a poskytuje rozhovory v rozhlase i v televízii. Martin je profesionálnym sprievodcom a navštívil viac ako 150 krajín sveta,. Marta zase dlho žila v zahraničí, ovláda štyri jazyky a miluje folklór i cudzie kultúry. 

16. 11. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 3€ v predpredaji v pokladni Kina Hviezda cez pracovné dni od 16:30 do 19:45, v sobotu od 14:30 do 19:45 a v nedeľu od 12:30 do 19:45

Partneri: Cestovanie po sveteMesto Trnava, MY, Trnavské ECHO,Radio_FM, Trnava dnes, AhojTrnava.skatteliérkamdomesta, Nuda v Trnave, trnava-live.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.