NA SMIECH @Trnava

Dátum:23. Nov - 23. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Sú strašidelne zábavní a výstredne štipľaví. Parodickí a sarkastickí. A toto je ich hodina. Prichádza Na Smiech rodina! V hlavnej úlohe smrteľne smiešní stand-upisti Kristína Farkašová, Tomáš Hudák, Matej Sajfa Cifra, Jakub Ptačin, Dano Čistý a Antonious Vlachou. 

Kristína Farkašová
Je matka čarodejnica medzi čarodejniami domáceho stand-upu, ktorá vás zakľaje svojím neobyčajným šarmom a priehrštím vtipných príhod.

Tomáš Hudák
Len mu podajte ruku a on vám ju zasype poriadnym množstvom vtipov. Ponorte sa do jeho umenia milovať publikum a odmeňovať ho humorom.

Matej Sajfa Cifra
Nenechajte sa zmiesť jeho pohrebným výzorom, pod ním sa skrýva skvelý humoristický talent, ktorý vždy zazvoní, keď treba.

Jakub Ptačin
V povahe má strkať ruku do všeličoho možného, a preto dnes patrí medzi známe mená slovenskej kreatívy. Pohodlne sa usaďte a nechajte ho ukázať vám na piatich prstoch, ako sa robí dobrý stand-up.

Dano Čistý
V zásobe má vždy nejaký dobrý javiskový dynamit, ktorým odpáli nejednú bránicu. Pri jeho stand-upe sa zažínajú rozumové žiarovky rad za radom.

Antonios Vlachou
Možno nepôsobí na prvý pohľad veľmi statne, ale jeho sila spočíva v talente podmaniť si publikum, a preto sa nám večer nepredstaví len ako stand-upista, ale aj ako moderátor celého tohto humoristického sabatu.

23. 11. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: http://bit.ly/PredpredajNaSmiech

Partneri: MY, Trnavské ECHO, Radio_FM, Trnava dnes, trnava-live.sk, Ahoj Trnava, atteliérDobré novinykamdomesta, Nuda v Trnave

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.