Ragga Dansa Special--Goodbye ITCHI !

Dátum:28. Oct - 28. Oct
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Párty na počesť, pamiatku a rozlúčku presne v tom duchu akom by to Ičo rád videl. Nadupaná noc plná všetkých žánrov, ktoré sa na Ragga Danse za tie tri roky vystriedali a ktoré Itchiman s obľubou hrával. 

Očakávať môžete zástupcov 5 soundsystémov, čiže až 13 selektorov počas jedného večera a aj preto začíname už o 20.00. Každý zahrá to, čo ho s Ičom spojovalo a spojuje a samozrejme aj najväčšie anthems od reggae až po balkán. Všetkých účinkujúcich postupne predstavíme!

Prídi vyliať kalíštek na zem, užiť si tú hudbu, ktorá nás drží pokope a po ´Trnavsky´ sa rozlúčiť s hlavným organizátorom Ragga Dansy!

Ragga Dansa SPECIAL--Goodbye ITCHI 
28.10.2016 piatok, 20.00
TEN!PODNIK
5 SOUNDSYSTEMS
13 DEEJAYS

Vidíme sa:)
Muso&RV Crew
https://www.facebook.com/RESPECTVIBRATION

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.