Silvestrovská párty v hoteli International

Dátum:31. Dec - 31. Dec
Miesto:Veľká Lomnica
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Príďte osláviť koniec roka 2016 vo veľkolepom štýle do hotela International. O úžasnú zábavu sa počas Silvestrovského večera postará úžasná speváčka Anka Repková s kapelou a DJ.

Silvestrovská vstupenka zahŕňa občerstvenie formou bufetových stolov počas celej noci, fľašu vína pre dvojicu, kávu, minerálku, program (vystúpenie skvelej Anky Repkovej s kapelou), DJ, balónik šťastia a novoročný prípitok.

Cena vstupenky pre hostí neubytovaných v hoteli International**** je 90 € / dospelý, 49 € / dieťa do 12 rokov a 20 € / dieťa do 4 rokov a môžete si ju zakúpiť priamo na hotelovej recepcii.

Deti sa budú zabávať na vlastnej párty s animačným programom a diskotékou.

Pozrite sa, ako to u nás vyzeralo minulý rok na Silvestra.

Ponúkame Vám aj štvordňový Silvestrovský pobyt za 555 € pre 2 osoby (vstupenky na Silvestrovskú párty sú zahrnuté v cene pobytu). 

Radi vám poskytneme ďalšie informácie na tel. č. 052 466 1111 alebo na e-mailovej adrese international@golfinter.sk.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.