Midi Lidi / Wave Prešov

Dátum:18. Nov - 18. Nov
Miesto:Prešov
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Urob si čas na život !, také je hlavné motto Midi Lidi na štvrtom albume Give Masterpiece a Chance !, o ktorom kapela hovorí ako o optimistickej letnej doske. Kľúčové sú vety z textov "zruš ten deadline!", "Kamoša prezvoň!" A "Poď von!". Na tejto jednoznačne najpozitívnejšej a nejhitovějšej doske z ich diskografie je v porovnaní s predchádzajúcimi albumami ďaleko viac živých nástrojov. Počujete nielen klasický synthpop či electro-disco, ale aj krautrockom ovplyvnené piesne v zostave bicie-basa-gitara-MOOG, existenciálny kúpací slaďák aj podivný bigbít.

Túto horúcu novinku kapela krstí 7.novembra a vy máte možnosť si ju vypočuť naživo už o pár dní neskôr, v piatok 18. novembra, v rámci multižánrového festivalu "Alternatívny kvocient" (8.11.2016 - 20.11.2016) vo Wave~centre nezávislej kultúry. (Viac informácii čoskoro!)

Hosťom večera bude živý elektronický hudobný projekt, one man krabičková band a hilarious live show - Ventolin !

Podujatie podporil Fond na podporu umenia.

* všetky novinky z centra nezávislej kultúry Wave môžeš jednym klikom získavať tu: http://eepurl.com/bZYbB5

Miesto konania podujatia: Wave Klub, hlavna 121, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 18. Novembra 2016 21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.