Literárne soirée v Prešove

Dátum:15. Nov - 15. Nov
Miesto:Prešov
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Dámy a páni, mladší a ešte mladší, krásni a krásnejší !
opäť je tu Literárne soirée !

Literárne soirée je umelecký večer, na ktorom sa podieľa ktokoľvek, kto píše, hrá alebo komponuje a má záujem zapojiť sa. Hlavnou zložkou sú krátke literárne texty interpretované hercami, ktoré sú doplnené hudobnými a moderátorskými vstupmi.

Preto ak píšete a máte chuť svoje práce zverejniť, alebo sa venujete herectvu či hudbe, kontaktujte nás na e-mail literarnesoiree.po@gmail.com alebo na facebooku.


UZÁVIERKA TEXTOV je 30. OKTOBRA 2016 !!!

Informácie pre Autorov:

- texty posielajte na e-mail literarnesoiree.po@gmail.com
- žáner aj téma sú voľné
- maximálny rozsah je 1 strana (rozsah drámy 3 strany)
- maximálny počet prihlásených textov sú 2 prózy a 3 poézie
- každý text vyžaduje osobitý prístup, preto je toto ohraničenie viac-menej orientačné, no potrebné vzhľadom k nášmu cieľu venovať sa každému príspevku naplno
- texty vyberáme na základe dramaturgie daného večera, teda či sa príspevok do momentálneho konceptu hodí alebo nie; preto ak váš príspevok nebude vybraný, pokojne ho pošlite nabudúce, možno si s textami v ďalšom kole sadne lepšie ;)

Hosťom večera bude Dano Heriban, ktorý sa nám predstaví so svojou hudobnou tvorbou !

Podujatie sa uskutoční v rámci multižánrového festivalu "Alternatívny kvocient" (8.11.2016 - 20.11.2016) vo Wave~centre nezávislej kultúry. (Viac informácii čoskoro!)

Podujatie podporil Fond na podporu umenia.

* všetky novinky z centra nezávislej kultúry Wave môžeš jednym klikom získavať tu: http://eepurl.com/bZYbB5

VIDIME SA 15. NOVEMBRA V KLUBE WAVE :)

Miesto konania podujatia: Wave Klub, hlavna 121, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 15. Novembra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.