Horúce Tatry 15

Dátum: 3. Nov - 6. Nov
Miesto:Vysoké Tatry
Kategória: Športové podujatia , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Veľa tanca, dobrá hudba, skvelá zábava a perfektný oddych
pod jednou strechou... spojenie horúcej salsy a veľkolepých Tatier už po 15. krát!

Možete sa tešiť na ďalšiu edíciu tzv. "malých Horúcich Tatier", ktoré sú špeciálne pripravené pre priaznivcov nášho tímu a už tradične aj hostí z Európy.

Hotel Grand**** v Starom Smokovci poskytuje maximálny luxus, no zároveň má charakter útulného hotela pre menší počet návštevníkov. Príjemný personál vytvára rodinnú atmosféru, k dispozícii je aj veľký wellness s extra službami vytvorenými iba pre nás (pitný režim, latino nápojový lístok a plná penzia s výraznými zľavami).

Spojenie relaxu a kvalitných tanečných kurzov ocenia naši začínajúci salséri rovnako ako aj pokročilejší tanečníci. Preto ak máte chuť lepšie spoznať kompletný tím Salsa by Norika a urobiť si mega "žúrku" so svojou salsovou partiou, neváhajte...

Registrácia a info o cenách na: http://horucetatry.norika.sk/sk/registration

Sledujte nás aj na facebooku v komunite Horúcich Tatier

-------------------------------------------------------------------------------------------

A lot of dance, good music, great fun and a perfect relax all in one place... the best combination of hot salsa and the monumental High Tatras for the 15th time!

You can once again look forward to the next edition of the „Small Hot Tatras“, which are specially organized for all the fans of the team Salsa by Norika and, as usual, also for our foreign guests.

Hotel Grand****, located in Stary Smokovec, offers both the experience of luxury and the cozyness of a place ideally suited for a smaller number of guests. The warm and hospitable staff takes the effort to make you feel like staying with family. You will have at your disposal a fully-equipped wellness with extra services prepared exclusively for our weekend event – a drinking regime, latino drinks and a full board accomodation with substantial discounts.

The mix of relax and quality dance courses will please both our newcomers as well as the wide range of more experienced salsa dancers. So if you are keen to get to know better a complete team Salsa by Norika and take part in a massive party weekend with your salsa folks, do not hesitate and make your reservation right now!

Registration and prices information is available at:
http://horucetatry.norika.sk/sk/registration

Stay tuned also in our Facebook community group of "Horúce Tatry".

Miesto konania podujatia: Grand Hotel, Starý Smokovec, Starý Smokovec 38, Vysoké Tatry
Vstupenky: http://horucetatry.norika.sk/sk/ubytovanie-grandhotel-stary-smokovec-pre-1-osobu
Dátum začiatku podujatia: 3. Novembra 2016 12:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.