Chris Ellys koncert

Dátum:29. Oct - 29. Oct
Miesto:Prešov
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

CHRIS ELLYS, folkový spevák z Prešova koncom októbra vydáva svoj debut s názvom „Lonely Tree“. Ako povedal, bude to "malá zbierka pocitov a skúseností s ľuďmi navôkol."

Nahrávalo sa v košickom Orgon Studiu a na projekte spolupracovalo dokopy až 9 ľudí a pozvanie na tento projekt prijal aj František Jano (Peter Bič, Žobráci), Peter Hajduk (Žobráci), Lukáš Lacko (Papyllon) a iní.
Spolu so spomínaným nosičom si pre fanúšikov pripravil v poradí už tretie klubové turné s názvom „Lonely Tree In The Sea 2016“. Krstom v prešovskej christianii zaháji svoje koncertné turné po celom Slovensku od Michaloviec až po Bratislavu.

Ako hudobný hosť sa na krste sa predstaví Zuzana Mikulcová.

Vstupné na túto akciu bude 2,-€

VIAC INFO ČOSKORO !!!

Miesto konania podujatia: christiania prešov, Hlavná 105, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 29. Októbra 2016 21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.