L.A. Talkshow s Adelou Banášovou - Večer o vzťahoch

Dátum:19. Oct - 19. Oct
Miesto:Poprad
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Aj na jeseň tohto roka sme pre vás - fanúšikov novodobého vzdelávania a kvalitnej zábavy pripravili L.A. TALKSHOW, ktorej témou budú VZŤAHY.

L.A. TALKSHOW - VEČER O VZŤAHOCH
Moderuje: ADELA BANÁŠOVÁ
19.10.2016 o 19:00 hod,
Dom kultúry, POPRAD
Vstupné: 12 € do 30.9., 15 € od 1.10.

Známa moderátorka ADELA BANÁŠOVÁ spoločne s uznávanou etikoterapeutkou Beatou Hlohovskou vás príjemno-zábavnou formou ponoria do asi najviac riešenej témy - VZŤAHY. Večer vám spríjemní svojim spevom aj Janka Kozáková zo skupiny Mukatado.

Beata Hlohovská vykonáva poradenstvo zdravého životného štýlu a etikoterapiu. Etikoterapia pomáha človeku zmeniť postoj k sebe, k svojmu okoliu, k vzťahom, nájsť alebo spresniť zmysel svojej existencie a dosiahnuť emocionálny nadhľad nad svojim životom.

Vstupenky v predaji v MIC POPRAD!
Rezervácie MIC: 052 436 1192

Miesto konania podujatia: Dom Kultúry, Štefánikova 99/72, Poprad
Vstupenky: http://www.salemark.eu/archives/5827
Dátum začiatku podujatia: 19. Októbra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.