Celestial Help Fest 2016

Dátum:26. Nov - 26. Nov
Miesto:Bánovce nad Bebravou
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Rok nám „letí ako blázon“, a preto je tu najvyšší čas poodhaliť dátum tohoročného CELESTIAL HELP FEST(u). Zámer tohto festivalu zostáva (a vždy aj zostane) naďalej nezmenený, čo pre nezainteresovaných (alebo pre tých, ktorí sa s týmto podujatím stretajú po prvýkrát) znamená, že za kompletný finančný výťažok, ktorý na festivale vyzbierame, nakúpime potrebné prístroje, medicínsku techniku, prípadne iný materiál pre naše detské nemocničné oddelenie v Bánovciach nad Bebravou.

Jedná sa v poradí už o 6. ročník tohto benefičného festivalu a je úžasné, že z výťažku predchádzajúcich ročníkov, sme boli schopní zakúpiť nášmu detskému oddeleniu mnoho medicínskych prístrojov, ktoré našim lekárom pomáhajú pri práci, no hlavne efektívnejšie napomáhajú pri liečení našich / vašich detičiek. Každý rok sa snažím prízvukovať skutočnosť, že sa jedná o „číru undergroundovú myšlienku“, a následne z toho pochopiteľne vyplýva, že sa nik z Vás nemusí obávať toho, že si niekto za vyzbierané financie „namastí svoje vrecká“ a našej klinike tak poputuje len určitá časť z celkovej vyzbieranej sumy. Tak to teda ani náhodou, na takýto „špinavý“ systém (ne)financovania si dávam extrémny pozor a na to vezmite (pokojne aj ten najsilnejší) jed !!!

Ako bolo už predtým spomenuté, ide v poradí už o 6. ročník tohto benefičného podujatia a ja sa predovšetkým snažím, aby z roka na rok stúpala úroveň festivalu, samozrejme v rámci dostupných možností. Hlavne mám snahu dotiahnuť sem kvalitné „hudobné zoskupenia“, ktoré ma počas roka „úplne dostali“ a z toho usudzujem, že by sa mohli rovnako páčiť aj vám. Uvedomujem si, že niekto z vás si možno (v duchu) povie, že by to chcelo aj nejaké „veľké hudobné meno“, ale k tomu mám samozrejme pripravený nasledovný „kontra-argument“. Stále sa bavíme o benefícií, no a vyplatiť „mastný honorár“ nejakej veľkej kapele, tak to mi príde naozaj ako „dehonestácia“ tejto myšlienky. Preto radšej zostanem tam, kde som „doma“ a budem riešiť predovšetkým kapely, ktoré prídu podporiť zámer tohto festivalu naozaj iba za „jedlo a drinky“, prípadne za minimálne cestovné náklady, aby vyzbierané financie mohli v čo najväčšom počte pomáhať práve našej detskej klinike.

Hoyas

Miesto konania podujatia: Bánovce nad Bebravou, Trenčínský kraj, Slovensko, Bánovce nad Bebravou
Dátum začiatku podujatia: 26. Novembra 2016 16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.