HoryZonty 2016

Dátum:10. Nov - 12. Nov
Miesto:Trenčín
Kategória: Kino, filmy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Od 10. do 12. novembra 2016 otvorí svoje brány festival dobrodružných filmov HoryZonty už po jedenásty raz. Svoju účasť na festivale potvrdila česká „bajkerka“ Markéta „Peggy“ Marvanová. Minulý rok len ako dvadsaťročná zvládla jeden z najextrémnejších pretekov na svete. Vzdialenosť štyri a pol tisíca kilometrov zdolala v sedle horského bicykla sa dvadsaťjeden dní. Počas tejto súťaže prekročila hranice mnohých amerických štátov, no neraz posunula hranice svoje vlastné.
Popri hosťoch budú festivalový program tvoriť filmy z horského prostredia od renomovaných režisérov z celého sveta, ale aj od neprofesionálnych autorov. Tí môžu svoje diela do 15. septembra prihlásiť do súťaže o najlepší festivalový neprofesionálny film. Okrem toho prebieha do 14. októbra 2016 fotosúťaž, ktorej témou je Farby sveta. Svet je pestré miesto, plné farieb rôznej intenzity a odtieňov... Nechajte sa nimi inšpirovať a pošlite do súťaže vašu fotografiu. Tie najlepšie budú počas festivalu vystavené a odmenené.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.