The Beatles Revival Band

Dátum: 6. Nov - 6. Nov
Miesto:Bánovce nad Bebravou
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

The Beatles Revival Band z Kladna je jedna z najúspešnejších európskych revivalových skupín - vystupuje od roku 1996 a má za sebou viac ako 1700 úspešných koncertov a to nielen v Čechách ale i v Holandsku, Poľsku, Francúzsku, Maďarsku, na Slovensku a dokonca v rodisku legendárnej štvorice – severoanglickom Liverpoolu!

Kľúčom k tomuto obrovskému úspechu je nielen dokonalé naštudovanie a prevedenie každej z päťdesiatich skladieb, ktoré má skupina v repertoáru, ale i neuveriteľná fyzická a hlasová podobnosť členov skupiny so skutočnými Beatles. Perfektný image doplňujú štyri sady presných kópií kostýmov, v ktorých Beatles vystupovali, štýlové účesy a detailne okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členov na pódiu. Skupina používa jedine originálne vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatúru VOX, na ktorých hrali Beatles a vďaka tomu je dosiahnutý absolútne autentický zvuk.

Tešíme sa na nich v nedeľu 6. novembra 2016 v Mestskom kultúrnom stredisku. Začiatok koncertu jeo 19:00 h.

Vstupné: 10 €

Predpredaj: MsKS, Informačné centrum a NS Atena

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.