Sedem bez záruky - talkshow

Dátum: 3. Nov - 3. Nov
Miesto:Prievidza
Kategória: Divadlo, literatúra , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Sedem bez záruky - talkshow

/vstupné 15€/12€ v predpredaji v Art point a na www.ticketportal.sk
Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková a Marián Leško
Populárna talk show známa z televíznych obrazoviek pod názvom 7 s.r.o. vyráža k divákom! Obľúbení glosátori a atraktívny hudobný hosť vás budú zabávať priamo vo vašom meste.
Nenechajte si ujsť neopakovateľné vtipné postrehy a komentáre na udalosti z domácej i zahraničnej politiky, spoločnosti, a všetkého, čo život prináša.
Populárna talkshow Sedem s.r.o., známa z televíznych obrazoviek vyráža na turné po Slovensku! Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková a Marián Leško budú vtipne glosovať priamo pred divákmi v Prievidzi. Humoristická relácia Sedem s.r.o. sa na televíznych obrazovkách objavila v roku 2001 a vydržala tam sedem rokov!
„Bola som súčasťou Sedmičky dlhé roky, ale platí to aj presne naopak. Sedmička je rovnako mojou súčasťou. Našla som v nej pre seba tú správnu stoličku, na ktorej sa mi sedí veľmi pohodlne,“ priznala moderátorka Vacvalová.
V show predvedú svoj humor a pohotové komentáre Milan Lasica, Oľga Feldeková a Marián Leško. Podľa moderátorky to bude oproti štúdiu neporovnateľný rozdiel! Ľudia prídu dobrovoľne „Je to ako by ste konečne mohli niekomu napísať list, a nie iba telegram! A nezanedbateľný rozdiel je aj v tom, že v divadle pred vami sedia diváci, ktorí prišli za vami dobrovoľne a rovnako dobrovoľne spolupracujú,“ dodala Elena.

Miesto konania podujatia: Art point, M.R.Štefánika 1, Prievidza
Dátum začiatku podujatia: 3. Novembra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.