KOLLÁROVCI 2016

Dátum:30. Oct - 30. Oct
Miesto:Trenčín
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Z technických príčin sa koncert presúva do Športovej haly na Mládežníckej ulici. Prosíme všetkých návštevníkov, ktorí si zakúpili vstupenky v KIC, aby si prišli vyzdvihnúť nové vstupenky.
Kapela Kollárovci je zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov, ktorí svojim hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. Vstupné: 11 - 15 eur

30.10.2016 - 17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.