Piatky pre deti: O fúzatej Snehulienke

Dátum:28. Oct - 28. Oct
Miesto:Bánovce nad Bebravou
Kategória: Deti a rodina , Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Mestské kultúrne stredisko a Materské centrum Anjelikovo pozýva rodičov s deťmi na rozprávkovú klauniáduO FÚZATEJ SNEHULIENKE do Mestského kultúrneho strediska v piatok 28. októbra 2016 o 16:30 h.

Vstupné: 3 € (predpredaj: MsKS, MC Anjelikovo a Informačné centrum)

Príbeh pochádza z autorskej dielne divadla a je napísaný na motívy slávneho príbehu "o Snehulienke a siedmich trpaslíkoch". Recesný názov "O fúzatej Snehulienke" získala rozprávka preto, že postavu snehulienky hrá u nás herec a nie herečka. Klauniáda je plná zaujímavých nápadov s množstvom humoru, pesničiek s peknými aj známymi melódiami. Predstavenie trvá 40 minút a je určené hlavne pre deti vo veku od 3 do 100 rokov.

Neváhajte a príďte sa pozrieť.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.