BelUSA DEATH FEST vol.10

Dátum:22. Oct - 22. Oct
Miesto:Beluša
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Metalová smršť sa pomaly ale isto formuje, naberá silu a napriek Európou práve začína svoje razenie cez niekoľko európskych štátov aby 22.10.2016 zasiahla nie až tak celkom malú obec na Považí. Beluša, bude už po desiaty krát hostiteľom toho najtvrdšieho kovu smrti. Organizátori prichystali dokonalú skazu vašich ušných sluchovodov. Ako headlineri festivalu sa predstavia španielsky sci-fi death/tech metalisti WORMED. Ich aktuálna novinka „Krighsu“ len potvrdzuje ich postavenie a rast na metalovej scéne. Ozajstný orgazmus hráčskej techniky. Z Nemecka si to k nám strihnú hneď dve kapely. Psychopatickí deatheri CYTOTOXIN. Ich brutálna dávka černobyľského žiarenia bude patriť k vrcholom večera. Z Dortmundu nás prevetrá ORPHALIS. Relatívne mladá, zato veľmi nadaná kapela so svojou technickou hrou predstaví ich čerstvú novinku "The Birth of Infinity". Z oblasti tajomných Karpát prídu do Beluše zahrať rumunský NECROVILE.
Bratia Česi budú zastupovaní momentálne jednou z najaktívnejších kapiel, v ktorej repertoári sú všakovaké názvy skladieb humorného vyznenia. Milovníci sračiek a hovien, prichádza GUTALAX.
Domácu scénu budú zastupovať tradične SUBURBAN TERRORIST, ktorí iba na tomto koncerte predstavia niekoľko nových skladieb z novo pripravovaného CD. Legendárni DEHYDRATED, ktorí sa po dlhých rokoch rozhodli potiahnuť „karu“ ďalej ukážu v akej forme sa nachádzajú. Nepochybne to bude hudobný zážitok ako sa patrí. Poslednou kapelou zo slovenských metalových vôd sú martinský RAMCHAT s aktuálnym CD s názvom „Atrana“.
Vidíme a počujeme sa 22.10.2016 v KD Beluša za účasti 8 kapiel. Metalu zdar.

Začiatok: 16:00 hod.
Vstupné: 10e

WORMED – sci-fi death/tech (Španielsko)
CYTOTOXIN – chernobyl death metal (Nemecko)
ORPHALIS - technical death metal (Nemecko)
NECROVILE - brutal death metal (Rumunsko)
GUTALAX – gore ´n ´roll (Česká Republika)
SUBURBAN TERRORIST – death metal (Slovensko)
DEHYDRATED - death metal (Slovensko)
RAMCHAT - pagan metal (Slovensko)

Miesto konania podujatia: Beluša, Trenčínský kraj, Slovensko, Beluša

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.