Martin Casella: Írska kliatba

Dátum:18. Oct - 18. Oct
Miesto:Považská Bystrica
Kategória: Kino, filmy

Popis podujatia

18.10.2016   19:00

 

Kino Mier Považská Bystrica

Martin Casella: Írska kliatba

Vstupné: 14 EUR

Predpredaj vstupeniek od 19.9.2016: TIK

Joseph – úspešný právnik a otec dvoch dcér. Stephen - atraktívny, vtipný a inteligentný policajt. Rick – mladý, perspektívny študent a aktívny športovec. A otec Kevin – obľúbený a rešpektovaný pastor vo farnosti kdesi na Manhattane. Okolo nich New York – najvzrušujúcejšie miesto sveta. Big Apple.
Kde by mohol byť problém? Aký by títo muži mohli vôbec mať problém? Odpoveď na túto otázku je za hranicou vašej predstavivosti.
Každý z nás má niečo, čo na sebe neznáša.
A títo muži tiež. A je to obrovské. Každý týždeň sa musia stretnúť, aby o tom mohli hovoriť. Je to pre nich otázka života a smrti.
Čo robí muža mužom?
Najtabuizovanejší aspekt mužskej identity analyzovaný s takou úprimnosťou a otvorenosťou, že vám to vyrazí dych. Na ten vám však pri záchvatoch smiechu nezostane čas.
Írska kliatba – veľká komédia o malých problémoch.
Réžia: Juraj Bielik
Hrajú: Braňo Deák, Ján Jackuliak, Marek Majeský, Martin Mňahončák, Juraj Loj
Inscenácia obsahuje výrazy, ktoré nie sú vhodné pre divákov do 18 rokov.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.