PrievidzART - hudobno - literárne soirée

Dátum:15. Oct - 15. Oct
Miesto:Prievidza
Kategória: Duchovné a náboženské podujatia , Divadlo, literatúra , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Pozývame Vás na ďalší, v poradí už tretí, večer autorskej hudby, prózy a poézie talentovaných ľudí z Prievidze a okolia.
Vstup voľný. Tešíme sa na vás.

PrievidzART – večer autorskej tvorby alebo hudobno-literárne soirée, podujatie prezentujúce tvoriacich ľudí z Prievidze a okolia. Ide o kompiláciu poézie, prózy, hereckých dialógov a hudby, doplnenú o maľovanie naživo. Texty čítajú samotní autori alebo herci ochotníckych divadiel Precedens a Divadla „A“ a Divadla Shanti. Počas večera vystupuje viacero hudobníkov.
PrievidzART nemá vyhranený hudobný žáner alebo štýl písania. Každý text či skladba je prínosom a riadi sa heslom tvorivej dramatiky: „Všetko, čo vytvoríš je dobré“, pretože už samotný akt tvorby je významným činom pre rozvoj osobnosti.

Miesto konania podujatia: Art point, M.R.Štefánika 1, Prievidza
Dátum začiatku podujatia: 15. Októbra 2016 20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.