Interior Sounds (Popular Edition)

Dátum:14. Oct - 14. Oct
Miesto:Trenčín
Kategória: Párty, disco, nočný život , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Peter Repík aka DJ Pure bol jedným z pionierov detroit a minimal techna na Slovensku. Od roku 2000 odohral stovky akcií v strednej Európe či UK. Pure je ovplyvnený zvukom Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína, Amsterdamu či Philadelphie. Rád mieša hudbu rôznych žánrov – hip-hop, soul, jazz, disco, broken beat, house či techno.

Michal Rafaj aka DJ Rafo na scéne pôsobí od roku 2003, keď jeho vášeň pre hudbu a grafický dizajn prerástli do založenia značky Popular®. Michal patrí k eklektickým DJom. V jeho setoch môžete počuť odkaz na zvuk Chicaga a Detroitu – mix disca, house music, rare grooves, techno či brokenbeat.

Okolo roku 2006 sa Rafo a Pure stretli v legendárnom bratislavskom Nu Spirit bare. Ako rezidentov svojich vlastných akcií ich vzájomne oslovila hudba, ktorú v tom čase ako DJi v Nu Spirit bare hrávali.
Na Pohoda Festivale 2016 vystúpili v SLSP aréne a predviedli nezabudnuteľný set súčastného klubového zvuku.

Miesto konania podujatia: Klub Lúč, Kniežaťa Pribinu 2, Trenčín
Dátum začiatku podujatia: 14. Októbra 2016 22:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.