4. Kus Reči 2016

Dátum:29. Oct - 29. Oct
Miesto:Žilina
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Po letných prázdninách sa vraciame späť s ďalším vydaním Kusu Reči - a to už konkrétne štvrtým! Už po štvrtý krát sa na pódiu v žilinskom ESCAPEclube predstavia mladí a šikovní ľudia, ktorí ti ukážu, že robiť niečo naviac sa vypláca.

Okrem rečníkov nebudú chýbať ani hudobné vystúpenia, množstvo občerstvenia, alebo aj afterposedenie! :-)

Viac informácií (aj čas) bude upresnených čoskoro.

REGISTRÁCIA REČNÍKOV: od 11. septembra

REGISTRÁCIA DOBROVOĽNíKOV: od 11. septembra

REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKOV: od 1. októbra

Kus Reči je iniciatíva mladých študentov zo Žiliny, ktorí sú toho názoru, že je dôležité, aby mladí ľudia medzi sebou zdieľali svoje nevšedné zážitky a skúsenosti.
Preto sa budeme snažiť na pódiu predstaviť tých, ktorí by svojim príbehom mohli inšpirovať ďalších, pomôcť im pri rozhodovaní sa do budúcna, či motivovať ich ohľadom rôzneho využitia voľného času. Celkom privítame 7 rečníkov, ktorých postupne predstavíme na našej FB stránke.
Program doplní kapela THE WAVERS a iní hudobní hostia. Tešiť sa samozrejme môžeš na super občerstvenie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na kusreci@gmail.com.

Miesto konania podujatia: ESCAPEclub, Námestie Ľudovíta Štúra 2129/1, Žilina
Dátum začiatku podujatia: 29. Októbra 2016 16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.