JAPAN day

Dátum:22. Oct - 22. Oct
Miesto:Liptovský Mikuláš
Kategória: Folklór, tradície , Gastronómia, degustácie , Prednášky, semináre, besedy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Unikátne stretnutie s japonskou kultúrou a workshop KALIGRAFIE.

Známa Slovenka s dušou Japonky Denisa Ogino, autorka viacero kníh o Japonsku, najmä bestselleru Sushi v duši, prijala naše pozvanie. 22. októbra popoludní zažijeme zaujímavý rozprávanie zo života Denisky, jej syna Jastina v Japonsku, ochutnáme japonské dobrotky a vytvoríme si vlastnoručne namaľované japonské znaky v rámci workshopu KALIGRAFIE, ako prekrásny doplnok a dekoráciu do bytu.
Príde aj p. Akiko Rajniak - japonka žijúca v Liptovskom Miluláši s dcérkou Lenkou a Deniskin syn Justin. Práve Lenka a Justin budú učiť prítomné deti (od 8 rokov) vytvárať nádherné japonské origami z pravého japonského papiera. P. Akiko bude viesť workshop krasopisu "kaligrafia".
Vstupné: 9.90 € dospelí
4,90 € deti (od 8 r.)

POZOR - dôležité!!! Nutnosť vopred sa prihlásiť:
PRIHLÁŠKY a info na. www.LUA.sk

Ďaľšie informácie: www.LUA.sk

Vstupné: Dospelí: 9.90€
Deti (od 8 r.): 4,90€

Miesto konania podujatia: Fun Fabric, Kamenné pole 4557/12, Liptovský Mikuláš
Dátum začiatku podujatia: 22. Októbra 2016 14:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.