FestTvrdyFest

Dátum:22. Oct - 22. Oct
Miesto:Martin
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Môžete sa tešiť na tri skvelé mená našej domácej scény a dvoch zahraničných hostí z Maďarskej republiky . Ako prvý otvoria brany pekiel egendárny DEMENTOR https://www.facebook.com/dementorDM/?fref=ts . Táto stálica slovenskej death metalovej scény má už za sebou toho naozaj veľa a albumy ako The Church dies , The Art of Blasphemy alebo Kill the thought on Christ sú zlatým písmom vyrité v slovenskom undergrounde . Samozrejme aj ich posledná tvorba je stále na vysokej úrovni a také bude aj ich vystúpenie /,,/ po nich domáci Martinčania EDITOR https://www.facebook.com/kapelaeditor/ . Kapela ktorá je na scéne už skoro 30 rokov, vám nasoli hardcore-thrash ako aj počiny k pripravovanemu albumu, rozhodne si nenechajte ujsť túto martinskú stálicu UG scény.
Následne príde náklad dvoch madarských death metalových smršťí menom NIGROMANTIA z mesta Nyíregyháza. https://www.facebook.com/Nigromantia/?fref=ts . Kapela sa pohybuje na scéne už od roku 2009 a na koncerte v Martine Vám odprezentuje veci z ich zatiaľ posledného albumu Inherited Burden ako aj nejaké tie pripravované novinky .
Tretí v poradí budú opäť madarký zastupcovia smrtiaceho kovu a to ANGERSEED z mesta Debrecen .https://www.facebook.com/Angerseed/?fref=ts . Kapela sa za svoju pomerne krátku karieru vyšplhala medzi elitu nielen Maďarskej death metalovej scény, ale svoje miesto si už nachádza aj na svetových podiach . Svedčia o tom aj mnohé odohrate koncerty po boku známych mien . Do Martina prídu odprezentovať zatiaľ ich posledný album The Proclamation ako aj staršie veci z predošlých albumou . Ako daľší nastúpia inštrumentalisti ABSTRACT z Banskej Bystrice
https://www.facebook.com/abstractinstrumental/. Kapela minulý rok oslávila 20. výročie na hudobnej scéne a svojími kúskami a inštrumentálnymi vyhravkami uzavrie túto pripravovanú noblesu /,,/


Je sa na čo tešiť /,,/

Vstup 5€

Miesto konania podujatia: Zábavné centrum KOCKA, Jilemnického 4, Martin
Dátum začiatku podujatia: 22. Októbra 2016 18:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.