Retro Stefson [Island]

Dátum:21. Oct - 21. Oct
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

[fjúžn] sounds – Multikultúrny večer, ktorý vám prináša [fjúžn] – najväčší slovenský festival zameraný na tému migrácie a cudzincov.

Retro Stefson je islandská skupina hrajúca alternatívny pop. Základ kapely tvoria bratia Unnsteinn Manuel a Logi Pedro Stefánssonovci, ktorí majú islandsko-angolský pôvod. Celých 10 rokov bola kapela Retro Stefson najmä o dobrej zábave. Teraz sa vydávajú na svoje posledné turné, počas ktorého predstavia svoj nový album Scandinavian Pain. Retro Stefson sa teší na stretnutia s fanúšikmi, po ktorých ich už čaká nová kapitola ich životov…

Koncert organizuje Nadácia Milana Šimečku a vďaka podpore z Nórskych fondov je vstupné symbolické 3,00 / 2,00eur (dospelí / študenti), predpredaj spustíme čoskoro.

www.facebook.com/retrostefson
www.retrostefson.com
www.soundcloud.com/retrostefson

www.nadaciams.sk
www.fjuzn.sk
www.multikulti.sk

Miesto konania podujatia: Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3, Žilina
Vstupenky: http://www.stanica.sk/2016/10/fjuzn-sounds-retro-stefson-island/
Dátum začiatku podujatia: 21. Októbra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.