Impalers

Dátum:19. Oct - 19. Oct
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Impalers:
Žáner: Teutonic Thrash Metal
Členovia: Søren Crawack - Rhythm Guitar & Vocals Kenneth Frandsen - Bass Guitar Rasmus Kjær - Drums Thomas Carnell - Lead Guitar
Rodné mesto: Haderslev /DK/
http://impalers.bigcartel.com/
https://www.facebook.com/Impalers/?fref=ts

Live Fast Die thrash-death / Hriňová:
Kapela vznikla niekedy koncom februára 2016, ako bočný projekt gitaristu, basáka a bubeníka z Follow the Goat. Trochu sme zrýchlili a pritvrdili :) .. Dúfam, že sa bude páčiť .

Hráme pilne každý deň, občas sa opijeme. Tomu sa nedá vyhnúť. Dejú sa škandály. Zatiaľ hráme dvaja lebo basák je do noci v robote a ešte si aj rozjebal prst. Takže tak.
Inšpirovali nás kapely ako Kataklysm, Čad, Slayer a rôzne takéto bláznovstvá.

Názov je inšpirovaný G.G. Allinom, ktorý v nás zanechal rôzne pocity a jeho také heslo bolo Live fast die .. čo nakoniec aj dodržal keď sa v 1993 predávkoval heroínom . R.i.p. Na jeho počesť sme spravili cover na jeho vec : Die when you die
http://bandzone.cz/livefastdie?at=info

Miesto konania podujatia: Klub Kolečko, Hálkova 3, Žilina
Dátum začiatku podujatia: 19. Októbra 2016 21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.