Kumšt

Dátum:10. Oct - 10. Oct
Miesto:Martin
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

KUMŠT – divadelná hra preložená do 35 jazykov a ocenená niekoľkými svetovými cenami patrí bezpochyby medzi najúspešnejšie komédie súčasnej francúzskej dramatičky YASMINY REZA.
Škodoradosť najvačšia radosť? Kamaráti navždy alebo ako blízko je od priateľstva k nenávisti?
Komédia plná humorných situácií ale aj dramatických zvratov dýcha atraktívnosťou aj vďaka skvelému hereckému obsadeniu Csongor Kassai, Martin Mňahončák a Gregor Hološka.
“Keď hovorím podľa mňa, myslím tým – objektívne…”

Hrajú : Csongor Kassai, Martin Mňahončák, Gregor HološkaProjekt BarmuseumFest 2016 prináša do centra Slovenska kvalitný výber profesionálneho umenia z tvorby umelcov národnostných menšín.

Realizované s finančnou podporou Úradu vlády Slovenskej republiky - program Kultúra národnostných menšín 2016“

Miesto konania podujatia: Barmuseum, Malá Hora 2, Martin
Dátum začiatku podujatia: 10. Októbra 2016 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.