Do-it-herself / Stanica

Dátum: 8. Oct - 9. Oct
Miesto:Žilina
Kategória: Hobby, remeslá, tvorivé dielne , Kurzy, školenia , Osobný rozvoj

Popis podujatia

Kutilská dielňa pre ženy.

Vŕtačka, píla, brúska - lákajú ťa, ale nevieš ako s nimi? Chceš sa stať nezávislejšou od svojej mužskej polovičky?
Zvládneme to úplne samé! Pre začiatok si za pomoci týchto nástrojov vyrobíme praktický výrobok podľa vlastného návrhu…

Víkendová dielňa je určená pre ženy, ktoré majú nulové alebo obmedzené skúsenosti v práci s nástrojmi ako elektrická píla, vŕtačka alebo brúska. Pre mnohé z nás môže byť celkom prekvapujúcim zistením, aká je práca s nimi jednoduchá. Môžeme skúmať a objavovať možnosti pre ich častejšie využívanie. V priebehu dvoch dní workshopu si navrhneme a kompletne vyrobíme pekný a praktický doplnok pre svoj domov alebo záhradu - môže to byť napríklad stolík, skladovacia debnička na kolieskach alebo vtáčia búdka. Hlavným materiálom bude drevo.

Pracovať budeme na dvore Stanice, v prípade mimoriadnej nepriazne počasia vo vnútorných priestoroch S2, oba dni v čase 10.00 - 17.00. Max. kapacita skupiny je 8 účastníčok.
Workshop je organizovaný našou dobrovoľníčkou Nienke z Holandska, preto hlavným dorozumievacím jazykom bude angličtina.
Prihlasovanie: nienke@stanica.sk
Cena: 15,00 € (v cene je obedné občerstvenie a čaj)
—-
Nienke pôsobí na Stanici ako dobrovoľníčka vďaka mobilitnému projektu Európska dobrovoľnícka služba, ktorý finančne podporuje Európska komisia v rámci programu Erasmus+.

Miesto konania podujatia: Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3, Žilina
Dátum začiatku podujatia: 8. Októbra 2016 10:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.