RAVE Culture & guests

Dátum: 8. Oct - 8. Oct
Miesto:Žilina
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Počas našej poslednej návštevy v Žiline vznikla krásna atmosféra a tak, ako sme sľúbili, sme naspäť. Zarejvujeme si v podobnej zostave ako naposledy, opäť sme si pozvali domácich DNB zemepánov - Dekel a The X, naše rady však tentokrát posilní aj Crossdreed!

Opäť sa môžete tešit na tornádo v podobe energických setov plných lámaných beatov a to najlepšie z mnohých drum and bassových subžánrov v podaní:

RAVE CULTURE:

Flipologic
mená ako Tripologic a Fliper sa spojili a vytvorili toto kolabo. Každý je výnimočný svojou špecifickou selekciou. Ich sety sú pestré plné deepového soundu, jump upu, dance flooru a neurofunku. Svoju show hrajú z štyroch playerov a supportovali mená ako Annix, The Sect, Sinister Souls či Komander Ground.

Trovix /Epic Brains/
je mladík, ktorý obľubuje tvrdšie žánre, ktoré často presahujú 200bpm. Aktívne hráva dva roky, učil sa pod krídlami Epic Brains crew a neskôr sa pridal aj do Rave Culture. Našľahá vám energický set plný rýchlych plechov.

acid
Mladý 18-ročný DJ sa ku svojej vášni dostal začiatkom roka 2015, začo vďačí najmä zakladateľovi Epic Brains DJ Opaque-ovi, ktorý ho zlákal na tieto chodníčky. Oslovujú ho hlavne silné bassy deepového drum and bassu, no jeho selekcia pozostáva aj z množstva iných žánrov.

HOSTIA:

The X

DEKEL

Crossdreed


KDE: Klub Kolečko
KEDY: 08.10.2016
ŠTART: 22:00

Miesto konania podujatia: Klub Kolečko, Komenského 2743/6, Žilina
Dátum začiatku podujatia: 8. Októbra 2016 22:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.