MAFIÁNSKE HISTORKY

Dátum:25. Oct - 25. Oct
Miesto:Veľký Krtíš
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

25.10.2016   20:00

 

Kultúrny dom

MAFIÁNSKE HISTORKY

MsKS

Šťavnaté, nebezpečne vtipné a mafiánsky úspešné divadelné predstavenie známych hercov z populárneho sitcomu Mafstory vás zatlačí do sedadiel tak, až vás zadok bude bolieť.

Réžia: Karol Vosátko 
Hrajú: Peter Batthyány, Peter Sklár, Martin Vanek, Igor Adamec

Autori zábavného predstavenia Mafiánske historky za posledné roky úspešne prešpikovali slovenské javiská ako vyhladovaná myš ementál. Odvážnym spôsobom si uťahujú z ostrých chlapov podsvetia, a keďže jazyk tohto prostredia je nevyberaný, predstavenie sa odporúča pre dospelých divákov. Tých však čaká neutíchajúce rehotanie sa na výkonoch štvorice hercov Peter Batthyány, Peter Sklár, Igor Adamec a Martin Vanek.

Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov!

Vstupné v predpredaji 12 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. ( tel. č.: 047/P4831376) alebo na www.msks.velky-krtis.sk )

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.