Zdravé vianočné trhy 2016 - EZOfest

Dátum:13. Dec - 13. Dec
Miesto:Košice
Kategória: Gastronómia, degustácie , Jarmoky, trhy, burzy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Vstup na výstavu aj prednášky zdarmahttp://www.ezofest.sk/pages/vystava/u...

Ponúkame Vám možnosť prežiť pohodový predvianočný deň, počas ktorého môžete nakúpiť darčeky pre vašich blízkych. A to všetko pod jednou strechou, v teple, samozrejme aj s atmosférou Vianoc - vianočných zvykov, vôňou vareného vína a punču, chuťou sladkých dobrôt, ale aj s ochutnávkou čerstvých ovocných a zeleninových štiav RAW smoothies, rôznych čajov a káv.
...
Okrem toho na výstave nájdete:
Zdravé potraviny, doplnky výživy, čaje, oleje, liečivú kozmetiku a ekodrogériu, rôzne ezoterické darčeky, šperky a kamene (energetické prívesky, náušnice, náhrdelníky,...), oleje a tyčinky, obrazy, sviečky, zvonkohry, orgonity, amulety, pyramídy, feng-šuej pomôcky, odevy a bytové doplnky, relaxačnú hudbu a hudobné nástroje, masážne a liečebné pomôcky, ušné sviečky, rôzne diagnostické a terapeutické prístroje a zariadenia, filtre a ionizátory vody, mixéry a odšťavovače, ...
http://www.ezofest.sk/pages/vystava/v...
...
Na svoje si prídu aj tí, ktorí si chcú dať vyhotoviť prístrojovú analýzu zdravotného stavu, fotku svojej aury, alebo sa poradiť s lekármi či liečiteľmi, astrológmi, numerológmi a veštcami.
...
Védske obedové menu a sladkosti od Góvindy si budete môcť celý deň zakúpiť
v reštauračnej časti Hotela Akadémia - oproti recepcii.

Program: http://www.ezofest.sk/pages/vystava/p...
Info ohľadom vystavovania: 
http://www.ezofest.sk/pages/vystava/a...


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.