Pecha Kucha Night Košice #42

Dátum:13. Oct - 13. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Tretia, jesenná, pobrežná Pecha Kucha v roku 2016 predstaví ľudí, ktorí pracujú na tom, aby toto mesto a jeho široký rádius boli lepším miestom pre život.

Vo štvrtok 13.októbra môžete v Kotolňa tlieskať dolnozemplínskym grafickým kniežatám, ktoré sa združili pod číslom 436, Skapal pes festivalu z rovnakej župy, Poď na dvor z Kisdyho ulice, PĽACu zo školy na Odborárskej ulici, DIG gallery zo Strojárenskej ulicie, KAIR Kosice Artist in Residence rezidentke Hiroe Komai z Japonska a ďalším zaujímavým, aktívnym, šikovným ľuďom.

Nebojte sa osláviť život a rozmanitosť svojho domova. Podporte miestnych hrdinov svojou prítomnosťou a pozornosťou. Vstup je voľný.

Každý autor má k dispozícii 20 obrázkov, každý obrázok svieti na plátne 20 sekúnd. Formát Pecha Kucha Night vymysleli a v roku 2003 v Tokiu uskutočnili architekti Astrid Klein a Mark Dytham. Pecha Kucha Night sa rozšírila do viac ako 800 miest sveta a kapitolu Východného pobrežia, Košíc. Pecha Kucha Night Košice #42 sa uskutoční aj vďaka podpore mesta Košice a organizácie K13 - Košické kultúrne centrá.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.