Predmaratónska cyklojazda - premiéra

Dátum: 1. Oct - 1. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Po 8. úspešných ročníkoch najpopulárnejšej verejnej cyklojazdy sa musíme rozlúčiť s jej doterajšou podobou. Vedenie Maratónskeho klubu mi stroho oznámilo, že končíme.

Mne aj vám dlžia vysvetlenie svojho rozhodnutia. Avšak skutočné dôvody si môžem domýšľať podľa toho, že k rozhodovaniu som prizvaný nebol: ani ako dlhoročný oddaný člen klubu ani ako zakladateľ cyklojazdy. Tichý súhlas klubu s touto milou symbolickou "bodkou" za MMM teda skončil, ale sklamanie mnohých z nás bude pretrvávať. Ale ozaj sa musíme poddať hlúpym rozhodnutiam? Čo tak náhradná cyklojazda?

Ukážme svoju hrdosť - prepíšme históriu a založme novú tradíciu PREDMARATÓNSKEJ CYKLOJAZDY ! Naša promenádna jazda po jednom okruhu maratónskej trate bude pre Košičanov originálnou pozvánkou na nedeľňajší maratón.
Stretávame sa teda o deň skôr, ale symbolicky stále pod sochou maratónca. Nezabudnite o tejto zásadnej zmene termínu upovedomiť tých, ktorí sa chystajú na nedeľu.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.